Drukowanie 3D

Podstawą naszej oferty jest druk 3D, z którego możecie Państwo korzystać także online, wybierając nasz kreator modeli 3D. Udostępniamy możliwość korzystania z przełomowych technologii, przy wykorzystaniu najlepszych materiałów oraz sprzętów.

Drukowanie 3D z naszej oferty (także online!) opiera się na wykorzystaniu technologii FDM (Fused Deposition Modeling). Jest ona znana już od lat 90., lecz tak naprawdę dopiero pod koniec pierwszej dekady XXI w. zyskała dużą popularność oraz znacznie się rozwinęła. Wydruki 3D wykonane w ten sposób, charakteryzują się m.in. dobrymi własnościami elastycznymi, dużą wytrzymałością na temperaturę oraz dokładnością pod względem wymiarów danych przedmiotów. Cały proces drukowania 3D odbywa się ponadto bardzo szybko, a także nie generuje dużych strat materiałowych. Korzystamy dodatkowo z innowacyjnych materiałów, wśród których jest np. Carbon, Ninjaflex, PLA, czy ABS.

Zachęcamy gorąco do skorzystania z naszej oferty druku 3D. Korzystajcie również z kreatora online, aby przygotować samodzielnie własne wydruki 3D szybko oraz wygodnie.