Skanowanie 3D

W naszej ofercie znajdują się również usługi skanowania 3D. Wykorzystujemy do tego nowoczesny i zaawansowany sprzęt – ATOS Compact Scan – Portable 3D Scanner. Dlaczego warto zaufać nam i temu, być może na pierwszy rzut oka nieco niepozornemu, lecz niezwykle przydatnemu i skutecznemu urządzeniu?

ATOS Compact Scan wyróżnia się tym, iż jest to przenośny sprzęt do skanowania 3D. Tym, co przez długi czas mogło być dość uciążliwe przy wykorzystaniu technologii 3D, była konieczność przeznaczenia nawet osobnych pomieszczeń na pomiary i przenoszenia do niego elementów, które miały zostać przeskanowane. Obecnie dzięki urządzeniom, takim jak ATOS Compact Scan nie jest to już konieczne – skanowanie 3D można wykonać szybko i wygodnie. Jest to urządzenie niezwykle poręczne, z którego łatwo skorzystać w wielu sytuacjach, nawet podczas procesu produkcyjnego. Pozwala to chociażby eliminować potencjalne błędy w wytwarzanych produktach jeszcze na etapie fabrycznym.

Dziś ta zaawansowana technologia skanowania 3D może być dostępna także dla Państwa – wystarczy zapoznać się z naszą ofertą oraz skorzystać z naszych usług.