Już za miesiąc świat oszaleje ponownie na punkcie serc, różu i róż 🙂 Czy można w tym dniu (albo w zupełnie innym) podarować sobie coś nietuzinkowego? Coś, stworzonego specjalnie z myślą o drugiej osobie? Polecamy się tym razem jako doradcy prezentów walentynkowych! Zobaczcie nasze propozycje:

  1. Zakładki do książek

https://www.thingiverse.com/thing:249693

 

Książki w 3D wydrukować się nie da – jeszcze 😉 ale delikatne, unikatowe zakładki z pewnością spodobają się amatorom dobrej lektury. I choć kształt pasuje idealnie do romansideł, równie dobrze się np. w książkach kucharskich 🙂

 

 

  1. Skoro o kuchni mowa

… to nie może zabraknąć „serduszkowych” foremek. Polecam szczególnie kupić dla siebie, a ukochanej bądź ukochanemu podarować upieczone już ciastka 🙂

https://www.thingiverse.com/thing:650131

 

  1. Na półkę

Formę tego prezentu docenią fani designu, prostych form i nieszablonowych dodatków. Niestety nie da się wydrukować własnych rąk, ale za to można je wykonać z różnych kolorów, które będą współgrały z kolorystyką mieszkania, czy biura.

https://www.thingiverse.com/thing:792576

 

 

  1. Kwiatki na lata

Takie kwiaty wytrzymają i do Walentynek za 10 lat! Można dyskutować z koncepcją obdarowywania kobiety sztucznymi kwiatkami, ale z pewnością są już takie, które doceniają nowatorskie rozwiązania!

 

https://www.thingiverse.com/thing:2098545

 

  1. Dla mężczyzny z klasą

https://www.thingiverse.com/thing:890483

Spinki do mankietów, kolorowe muszki. Bo kto powiedział, że jedne mają błyszczeć metalem, a drugie jedwabiem?